Інформаційний редакційно-видавничий центр
(колишній КІВЦ)
Вінницького національного технічного університетуВ ІРВЦ створений та супроводжуються сайт видавництва, з електронними версіями наукових публікацій: монографій, матеріалів конференцій та навчальних видань, зараз він нараховує більше 400 найменувань видань у форматі PDF.

Видавництво Вінницького національного технічного університету реалізовує поліграфічну продукцію власного виробництва, відсилаючи книги Укрпоштою або кур’єрською службою «Нова пошта».

Покупцям

Щоб замовити книгу, знайдіть її у каталозі видавництва, який розташовано на головній сторінці сайту, та натисніть кнопку «Придбати» розташовану під описом книги.

Каталог поділено на категорії Монографії, Матеріали конференцій, Навчальні видання, Літературно-художні видання, Наукові журнали які видаються у Вінницькому національному технічному університеті . Для переходу у категорії використовуйте меню розташоване у правій колонці сторінок сайту.

Також Ви можете використати пошук за прізвищем автора або назвою або словами з книги. Для цього використовуйте форму пошуку розташовану у правому полі шапки сайту.

Для детального ознайомлення з книгою натисніть на назві книги або на посиланні «Докладніше», розташованому під анотацією книги, і Ви перейдете на сторінку цього видання. Крім того можна переглянути фрагмент книги у форматі PDF. Для цього перейдіть за посиланням «Завантажити частину для ознайомлення» розташованому з правого боку від анотації книги.

Коли Ви натиснете кнопку «Придбати», Ви перейдете на сторінку кошика замовлень, де Ви побачите інструкцію з оформлення замовлення.

Довідки за телефоном (+380-432) 651806 або e-mail kivc.vntu@gmail.com