Редакційно-видавничий відділ
Вінницького національного технічного університетуВ ІРВЦ створений та супроводжуються сайт видавництва ВНТУ, з інформацією про публікації монографій, матеріалів конференцій, навчальних видань, наукових журналів ВНТУ. Зараз він нараховує понад 600 найменувань видань.

Видавництво Вінницького національного технічного університету реалізовує поліграфічну продукцію власного виробництва, відсилаючи книги Укрпоштою або кур’єрською службою «Нова пошта».

Покупцям

Щоб замовити книгу, знайдіть її у каталозі видавництва, який розташовано на головній сторінці сайту, та натисніть кнопку «Придбати» розташовану під описом книги.

Каталог поділено на категорії Монографії, Матеріали конференцій, Навчальні видання, Літературно-художні видання, Наукові журнали які видаються у Вінницькому національному технічному університеті . Для переходу у категорії використовуйте меню розташоване у правій колонці сторінок сайту.

Також Ви можете використати пошук за прізвищем автора або назвою або словами з книги. Для цього використовуйте форму пошуку розташовану у правому полі шапки сайту.

Для детального ознайомлення з книгою натисніть на назві книги або на посиланні «Докладніше», розташованому під анотацією книги, і Ви перейдете на сторінку цього видання. Крім того можна переглянути фрагмент книги у форматі PDF. Для цього перейдіть за посиланням «Завантажити частину для ознайомлення» розташованому з правого боку від анотації книги.

Коли Ви натиснете кнопку «Придбати», Ви перейдете на сторінку кошика замовлень, де Ви побачите інструкцію з оформлення замовлення.

Довідки за телефоном (+380 432) 651806 або email: irvc.vntu@gmail.com