Інформаційний редакційно-видавничий центр
(колишній КІВЦ)
Вінницького національного технічного університету26 листопада 1996 року видавницицтво університету отримало перший блок номерів ISBN, з чого і розпочалась видавнича діяльність в університеті. Першою книгою з номером ISBN, виданою у ВДТУ, була книга Бориса Мокіна «Рік поза політикою, або Вінницький детектив» (ISBN 966-7199-00-2), першою технічною монографією, виданою в університеті – монографія Б. І. Мокіна, В. В. Грабка, Дінь Тхань В’єта «Математичні моделі та інформаційно-вимірювальні системи для технічної діагностики трансформаторних вводів» (ISBN 966-7199-02-9).

В 2006 році створений та супроводжується сайт "Видавництво Вінницького національного технічного університету", з електронними версіями наукових публікацій: монографій, матеріалів конференцій та навчальних видань, зараз він нараховує більше 400 найменувань видань у форматі PDF.

З січня 2017 року запрацював новий сайт видавництва за адресою Видавництво Вінницького національного технічного університету. Автори монографії, що мають рекомендацію Вченої ради Вінницького національного технічного університету до друку, можуть подати рукопис монографії до видавництва ВНТУ скориставшись цим сайтом.